מאוריציוס ביולי

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במאוריציוס ללא עלות השאירו פרטים👇

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מאוריציוס

החורף המקומי נפלא והוא מושך אל האי המונים, הנהנים ממזג אוויר נוח ונעים. בהיותה ממוקמת באוקיינוס ההודי, מאוריציוס מציעה לנופשים שבה מזג אוויר מצוין לאורך כל חודשי השנה ומים חמימים, המתאימים גם לשחייה. אפשר להגיע למאוריציוס בכל חודש, כשהדבר תלוי בהעדפותיו האישיות של כל מטייל ומטייל ובאופן שבו הוא רוצה לבלות את החופשה שלה. למרות שהחודשים אוקטובר עד אפריל הם הזמן הטוב ביותר לבלות על החוף ולנצל את שלל פעילויות המים (הרבות) שיש למאוריציוס להציע, חודש יולי מתאים גם הוא לנופש וזו גם הסיבה מדוע נראה לא מעט תיירים בבתי המלון השונים, בריזורטים המפנקים וכמובן גם באטרקציות בנקודות העצירה השונות שבאי במהלך חודש זה.

מזג האוויר במאוריציוס במהלך חודש יולי

יש למאוריציוס שתי עונות עיקריות, כאשר העונה היבשה חלה בין החודשים יוני לנובמבר. בתקופה זו קריר יותר בהשוואה לחודשים האחרים והים שמסביב עוזר לשמור על הלחות נמוכה ועל הטמפרטורה נעימה גם כן, מה שהופך את השהות במאוריציוס בחודש יולי לנפלאה. בצפון ובמערב מאוריציוס מזג האוויר חם ויבש יותר מאשר בדרום ובמזרח בגלל ההרים, ובאזור החוף חם גם כן יותר מאשר בפנים הארץ. הטמפרטורה הממוצעת במהלך שעות היום עומדת על 25 מעלות, ובלילה מתקרר והיא מגיעה ל-17 מעלות. טמפרטורת הים היא 24 מעלות, עם לחות נמוכה – מושלם לשחייה. כמות המשקעים היא 83 מ"מ גשם במהלך חודש יולי, עם 15 ימים גשומים בסך הכל. אפשר לצפות ל-11 שעות של אור ו-7 שעות של שמש. רמות קרינת ה – UV גבוהות, כיאה לכל חודש במאוריציוס, ולכן מומלץ לדאוג להימרח בקרם הגנה. השקיעה היא בסביבות השעה 17:45.

מדוע כדאי לבקר במאוריציוס בחודש יולי

יש לא מעט סיבות להגיע למאוריציוס במהלך חודש יולי. הסיבה הראשונה היא המחירים. המחיר עבור הלינה בבית המלון המצוינים של מאוריציוס היא נמוך יותר, בהשוואה לחודשים אחרים הנחשבים לשיא עונת התיירות. יולי הוא מחוץ לעונה ולכן המחיר נמוך. בחודשי הקיץ קשה מאד להשיג מקומות פנויים וגם חדרים עם נוף יפה. ביולי, לעומת זאת, קל מאד למצוא חדר בריזורטים הטובים ובבתי המלון המומלצים והתשלום עבורו הוא נמוך יחסית. סיבה נוספת קשורה לסופות הציקלון. מאוריציוס, הממוקמת באוקיינוס ההודי, סובלת מדי פעם מציקלונים בחודשי הקיץ. לקראת סוף דצמבר עד מרץ, זהו שיא עונת הציקלונים. עם זאת, במהלך השנים האחרונות, לא פגעו סופות ציקלון משמעותיות במאוריציוס. בכל מקרה, במהלך חודשי החורף, זוכים המקומיים וגם התיירים, לשהות מרגיעה ומהנה יותר מבלי לדאוג לסופה לא רצויה. מכיוון שמדובר, כפי שציינו מעלה, בתקופה שהיא מחוץ לעונת התיירות, קל גם למצוא כרטיסים לאטרקציות השונות ולסיורים המודרכים מבלי להמתין ברשימת המתנה או בכניסה לנקודות העצירה הפופולאריות שבאי.  

שאלות ותשובות על מאוריציוס ביולי

התקופה הטובה ביותר לבקר במאוריציוס היא לאורך כל השנה, אן כי בין החודשים אוקטובר לדצמבר מזג האוויר הוא החם ביותר, מה שמאפשר לכם לבלות על החוף וליהנות משלל של פעילויות בחוץ. בחודש יולי הטמפרטורות יורדות משמעותית ומגיעות לממוצע של 27 מעלות במהלך היום ו-21 מעלות בלילה. באזור הצפון הטמפרטורות הממוצעות בחודש זה במהלך היום הן 21 מעלות ואילו בלילה 17. ולכן, אם אתם מחפשים יעד נעים ונוח מבחינת מזג האוויר, מאוריציוס ביולי היא בהחלט הפתרון המתאים לכם.

נוח ונעים מאד במאוריציוס במהלך חודש יולי, ובייחוד בהשוואה לחודשים האחרים, החמים יותר.

במהלך חודש יולי יורדים גשמים במשך 15 ימים סך הכל וכמות המשקעים עומדת על 83 מ"מ בכל החודש. המשמעות לכך בפועל היא שבהחלט עשוי להיות גשום במהלך החופשה שלכם אם אתם מגיעים למאוריציוס בחודש יולי, ולכן כדאי לקחת זאת בחשבון כשמתכננים את השהות על האי.

לחזור למשהו ספציפי?

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

דילוג לתוכן