מאוריציוס באוגוסט

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במאוריציוס ללא עלות השאירו פרטים👇

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מאוריציוס

כפי שנאמר ונכתב רבות על מאוריציוס, זהו אי שמתאים לבקר בו בכל עונה ולאורך כל השנה. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את ההבדלים בין העונות השונות ואת המאפיינים של כל חודש, בכל הקשור למזג האוויר. בהיותו אחד מהחודשים היבשים ביותר בשנה במאוריציוס, נחשב חודש אוגוסט כתקופה נפלאה להגיע אל האי. כמות המשקעים נמוכה יחסית וכך גם מספר הימים הגשומים.

מזג האוויר במאוריציוס במהלך חודש אוגוסט

חודש אוגוסט מביא אתו טמפרטורות נוחות מאד כמעט בכל מקום באי. זהו זמן נפלא ליהנות משלל פעילויות הספורט הימי שיש למאוריציוס להציע וגם מהחופים המדהימים שלה. טמפרטורת המיל הממוצעת עומדת על 23.6 מעלות, לא חם מדי אמנם אבל גם לא קר כל כך. מי שחושש ממים קרירים יוכל לנצל זאת לטובת טיולים רגליים, ויש כאמור למאוריציוס לא מעט נקודות יפות לעצור בהן ולהגיע אליהן. חודש אוגוסט נמצא בעונת החורף, שמתחילה במאי וממשיכה עד חודש נובמבר. היום הקר ביותר בשנה הוא בחודש אוגוסט (כן, כן) ובו צפויה הטמפרטורה להיות בסביבות 19 מעלות בלילה ו-24 מעלות ביום. ההסתברות למשקעים במהלך אוגוסט משתנה לכל אורך החודש. יש סבירות גבוהה לגשם בשבוע הראשון של אוגוסט ובעיקר סביב 4 באוגוסט (60 אחוז סיכוי), בעוד שכמות המשקעים הנמוכה ביותר צפויה להיות בסוף החודש, ב-31 (54 אחוז סיכוי). באוגוסט יורדים בסביבות 76 מ"מ של גשם, במשך 6 ימים בלבד. זו כמות משקעים נמוכה מאד, בהשוואה למשל לחודש פברואר אז יורדים בו יותר מ-200 מ"מ של גשם במשך 10 ימים סך הכל.

שאלות ותשובות על מאוריציוס בחודש אוגוסט

חודש אוגוסט מביא אתו טמפרטורות נמוכות יותר, בהשוואה לחודשים אחרים בשנה והוא גם בין החודשים היבשים ביותר. במקביל, עשויים להיות גשמים חזקים וגם רוחות ערות מדי פעם, המשפיעות בעיקר על אזור החוף. יחד עם זאת, אם אתם משפחות עם ילדים, תוכלו להגיע לריזורטים הנהדרים שבאזור החוף המזרחי של מאוריציוס, שם נעים ונוח יותר.

מזג האוויר בחודש זה הוא נוח מאד, בכל הקשור לטמפרטורות. הטמפרטורה הממוצעת במהלך היום עומדת על 25 מעלות ואילו בלילה 16 מעלות. טמפרטורת המים היא 23 מעלות והלחות נמוכה. המשמעות לכך בפועל היא שעשוי להיות מעט קריר לרחצה בים או לפעילות ספורט ימי כלשהי, אבל טיולים בטבע הם נפלאים למזג אוויר כזה (כמובן שחשוב מאד לדאוג לבדוק מראש את תנאי מזג האוויר, כולל גשמים צפויים).

אם אתם מגיעים למאוריציוס במהלך חודש אוגוסט, החוף המזרחי הוא המתאים ביותר לביקור. הן אזור הצפון והן אזור המזרח זוכים להגנה טובה יותר מהרוחות החזקות ולכן מתאימים לביקור בחודש זה. בייחוד אזור פליק אן פלאק.

לחזור למשהו ספציפי?

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

דילוג לתוכן