מאוריציוס ביוני

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במאוריציוס ללא עלות השאירו פרטים👇

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מאוריציוס

לאורך כל השנה מושכת אליה מאוריציוס תיירים מכל העולם. אלה, בוחרים לבלות את חופשתם על חופי הים המשגעים שלה וגם מנצלים את ההזדמנות לפגוש מקרוב את הטבע המרהיב שלה. במהלך חודש יוני, וכפי שנרחיב על כך מטה, מזג האוויר הופך לקריר מעט יותר, אך גם יבש יחסית. ולכן, האפשרויות הן בהחלט רבות ומגוונות והחשש מגשמים מעיקים כמעט נעלם ולא צריך ללוות את המטיילים לאורך הטיול. אולם, חשוב ומומלץ לדאוג לתכנן את הטיול כהלכה ולקחת בחשבון שלעיתים גם יכולים לרדת גשמים מפתיעים, ולהכין, במקביל, תכנית חלופית מתאימה.

מזג האוויר במאוריציוס במהלך חודש יוני

עם מזג אוויר טרופי כל השנה, מאוריציוס בחודש יוני היא יעד נהדר לחופשה. מאוריציוס נשארת חמה ושטופת שמש לאורך כל חודשי השנה, כאשר יוני מסמן את תחילתה של עונת החורף הקרה (יחסית) והיבשה. הטמפרטורה המקסימאלית הממוצעת במהלך חודש יוני היא 25 מעלות, בעוד שהנמוכה הממוצעת היא 17 מעלות. הטמפרטורות משתנות בדרך כלל בהתאם למיקום במדינה: באזור ההררי המרכזי קר יותר ואילו אזור החוף הצפוניים והמערביים הם החמים ביותר. מספר שעות השמש ביום בחודש יוני הוא קבוע בדרך כלל, בערך 8 שעות ביום. עם לחות נמוכה, רוח קלה עד בינונית וטמפרטורת ים ממוצעת של 25 מעלות, תוכלו ליהנות מימי שמש ומזג אוויר חמים במהלך כל יוני. זה לא אומר שלא צפויים מדי פעם להפתיע אתכם גשמים, ובייחוד לאורך אזורי החוף המזרחיים והדרומיים, אך בהחלט כמות המשקעים פחותה, בהשוואה לחודשים קודמים. יוני הוא בדרך כלל אחד החודשים היבשים ביותר של השנה, עם ממוצע של 76 מ"מ של גשם. השקיעה היא באזור השעה 17:40.

אירועים מיוחדים במאוריציוס במהלך חודש יוני

עם קבוצה כל כך מגוונת מבחינה תרבותית של תושבים, למאוריציוס יש שנה עמוסה באירועים ייחודיים. במהלך חודש יוני חוגגת הקהילה המוסלמית הדתית את החג עיד-אל-פיטר, החודש הקדוש של צום ותפילה. החגיגות מתחילות יום קודם לכן, על הכרזת החג, כשמים לאחר מכן נערכות תפילות, סעודות ועוד. במהלך היום החוגגים מבקרים זה את זה, מביאים מתנות וכמובן יושבים יחדיו לאורחה משפחתית המורכבת מממתקים ומאכלים מסורתיים שונים. את הפסטיבל חוגגים בכל רחבי המדינה, ובעיקר היכן שנמצאת קהילה מוסלמית גדולה, כך שהתיירים בהחלט יכולים לראות זאת ולחוות באופן עמוק יותר את התרבות המקומית.

שאלות ותשובות על מאוריציוס ביוני

אחד היתרונות הבולטים של חודש יוני הוא העובדה שכמות המשקעים בו קטנה מאד, בהשוואה לחודשים אחרים. ולכן מי שרוצה לבלות את החופשה שלו בחוץ, בטבע, בהחלט ייהנה. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שהטמפרטורות במגמת ירידה, אם כי עדיין חמימות ונעימות.

בהחלט, אפשר לשלב פעילויות רבות ומגוונות מאד, הכוללות ביקור בפארקים, אתרי טבע מיוחדים, מוזיאונים ועוד. ביום שמש ונעים אפשר גם ליהנות מחוף הים ומשלל פעילויות ספורט המים, המתאימות לטווח גילאים רחב מאד.

חודש יוני לא נחשב לשיא עונת התיירות, אך הוא בהחלט תקופה שמגיעים אל האי לא מעט מבקרים. כדאי ואף מומלץ מאד לדאוג לשריין מקומות לינה מראש וגם כרטיסי טיסה אל היעד.

לחזור למשהו ספציפי?

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

דילוג לתוכן