מאוריציוס בספטמבר

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במאוריציוס ללא עלות השאירו פרטים👇

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מאוריציוס

חודש ספטמבר הוא תחילתו של הקיץ, העונה הלחה והחמה יותר במאוריציוס. בתקופה זו מבלים באי לא מעט תיירים, המעוניינים לנצל את הטמפרטורות הגבוהות לטובת פעילויות ספורט המים השונות והטיולים הרגליים. יחד עם זאת, זהו לא שיא עונת התיירות, כך שעדיין קל למצוא מקומות לינה פנויים במחירים הוגנים. מי שמגיע למאוריציוס בספטמבר יוכל לבלות בנעימים באתרים השונים והרבים שיש לאי להציע, לראות את הטבע המקסים וגם לקחת חלק באירועים שמתקיימים בתקופה זו.

מזג האוויר במאוריציוס בחודש ספטמבר

אמנם ספטמבר הוא חלק מהקיץ, אבל מכיוון שמדובר ממש בהתחלה, הלחות איננה גבוהה עדיין והטמפרטורות נוחות למדי. הטמפרטורה היומית מגיעה ל-26 מעלות מקסימום, כאשר האזורים הטובים ביותר לביקור בתקופה הזו הם החלק הצפוני והחלק המערבי של מאוריציוס. מכיוון שכמות המשקעים נמוכה מאד בחודש ספטמבר, זהו זמן אידיאלי לטיולים רגליים. זהו גם החודש הטוב ביותר לאיתור לווייתנים, לגלישת רוח ולשייט. טמפרטורת הים הממוצעת בחודש אוגוסט נשארת סביב 24 מעלות, נוח לשחייה.

אירועים מיוחדים במאוריציוס במהלך חודש ספטמבר

במהלך חודש ספטמבר מציינים כמה אירועים חשובים במאוריציוס, שאת חלקם מציינים בכל העולם. ספטמבר הוא החודש שבו נחגג Ganesh Chaturthi, הכולל טקס דתי חשוב. אלילי גנאש נלקחים למקדשים לצורך פולחן, ובהמשך, בתום הטקס נלקחים אל גדות הנהר ולחופים כדי לטבול אותם במים בזמן שקיעת השמש. ה-9 בספטמבר נחגג כיום האב לאוול (Lavel), כאשר כל המאוריציאנים מבקרים בקברו שבפורט לואיס (Port Louis) וחולקים לו כבוד.

היכן כדאי לטייל בחודש ספטמבר

מזג האוויר הנהדר במהלך חודש אוגוסט מאפשר לכל המגיעים למאוריציוס ליהנות מתנאים מצוינים בכל מקום כמעט. אחת מנקודות העצירה הפופולאריות לנופשים במאוריציוס בחודש זה הוא הגראנד באסין (Grand Bassin), אגם גדול באזור מבודד שהפך למקום לעלייה לרגל בקרב הקהילה ההינדית במאוריציוס. שם נמצאים מקדשים קדושים, המושכים אליהם רבים, כולל תיירים סקרניים. אחד האתרים היותר מפורסמים שם הוא מסגד ג'ומה (Jumma Masjid Mosque), שהופך למרחב יפהפה ומיוחד מאד במהלך חודש הרמדן.

שאלות ותשובות על מאוריציוס בחודש ספטמבר

יש סיכוי של 75 אחוזים לימים שמשיים מושלמים במהלך חודש ספטמבר ו-25 אחוז סיכוי לימים שמשיים-מעוננים במהלך החודש, עם 14 מ"מ בלבד של גשם במהלך כל החודש. המשמעות לכך בפועל היא שמדובר בחודש יבש מאד, בהשוואה לחודשים אחרים באי.

כשזה כבר ממש סוף החורף, הטמפרטורות במהלך ספטמבר במאוריציוס נמצאות במגמת עלייה, עם ממוצע של 24 מעלות. זהו חודש יבש, כאמור, עם כמות קטנה מאד של גשם, מה שהופך אותו לנהדר לטיולים רגליים וביקור באתרים השונים המוכרים באי.

טמפרטורת המים עומדת על קצת יותר מ-23 מעלות, מה שהופך את המים לקרירים מעט בשביל רחצה, אך בהחלט טובים מספיק. אם אתם סובלים מקור, וותרו על כך וחפשו פעילויות אחרות בחוץ, שאינן כרוכות בכניסה אל הים.

לחזור למשהו ספציפי?

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

דילוג לתוכן