שבע האדמות הצבעוניות במאוריציוס – פארק "אדמת שבעת הצבעים" כרטיס כניסה

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במאוריציוס ללא עלות השאירו פרטים👇

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מאוריציוס

אחת מתופעות הטבע המדהימות של מאוריציוס - גבעות שבע החולות הצבעוניים

לחקור את הגיאופארק המקורי והיפה של מאוריציוס כדי לראות תופעה גיאולוגית נדירה ומרשימה: מחזה של דיונות חול בגווני קשת בענן בתוך צמחייה ירוקה עבותה, המכונה 7 צבעי כדור הארץ.

חניה זמינה.👌🏼 אני ממליץ לכם להגיע לכאן מוקדם עם כמה שפחות תיירים.🤓 אל תשכחו לבקר במשפחת צבים ענקיים ליד כדור הארץ 7 הצבעים.

בקרו בכדור הארץ המקורי בעל 7 הצבעים בצ'מארל (מפל שמרל) ותחוו את המחזה דמוי הירח של דיונות חול אדומות, חומות, סגולות, ירוקות, כחולות, סגולות וצהובות הממוקמות באמצע צמחייה ירוקה עבותה, עם רכס הרי הנהר השחור ב-Black River.

רקע כללי. בדרככם ל-7 Colored Earth, תוכלו גם להתפעל ממפל Chamarel המלכותי, המפל הגבוה ביותר במאוריציוס בגובה של כ-100 מטרים.

תוכלו גם לשוטט בפארק הצבים כדי לראות מקרוב את ששת הצבים הנקראים טוטו, טיזאן, רוזטה, ניני, טיזום וטיפאם – פעילות נהדרת למשפחה. במקור מאלדברה שבאיי סיישל, המין יכול להגיע לאורך של עד מטר אחד עם תוחלת חיים ממוצעת של יותר מ-150 שנה.

במהלך ביקורכם בגיאופארק תוכלו גם לעצור לנשנוש או ארוחת צהריים בבית הקפה. שם תמצאו מוצרים לפי נושא כמו מקרונים שבעה צבעים או ארטיק גורמה. בית הקפה מגיש גם קפה שאמארל; הקפה היחיד שגדל מקומי וקלוי במאוריציוס. טעמו ייחודי… אולי בגלל שהוא גדל על אדמה געשית.

לחזור למשהו ספציפי?

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

דילוג לתוכן