גרנד בסין (Grand Bassin)

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במאוריציוס ללא עלות השאירו פרטים👇

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מאוריציוס

גרנד באסין הוא אחד המקומות החשובים ביותר למאוריציאנים. אומרים שזה בערך 1800 רגל מעל פני הים. הנוף מלמעלה הוא אחד הטובים במאוריציוס.

יש הרבה אלים הינדים. וטקסים נערכים מעת לעת.
ישנו מקדש Hanuman על הגבעה, ממנו ניתן לראות את הנוף של המקדש כולו. ותוכלו אפילו לראות את הנוף של האגם המלא, שנקרא Ganga Talao.

מקום קדוש של הינדים על האי
יש אווירה מאוד מרגיעה, ריח של קטורת משתלט על המקום הזה, כמו גם השירים ההינדיים, ה"OM". גם הקופים נוכחים וחופשיים
מזג האוויר היה מיסטי עם פזמון OM ברקע שמוסיף אנרגיה מרגיעה למקום הזה. אני ממליץ לך לבוא עם לחם או פירות להקריב ולהאכיל את הדגים באגם. יש כל כך הרבה! זה כל כך מצחיק לראות אותם נלחמים על חתיכת לחם. ריח הקטורת כל כך נעים.

בדרך כלל טמפרטורות קרירות מאוד אז הביאו מעיל ונעליים טובות. המדרגות היורדות אל שפת המים ומעלה הגבעה יכולות להיות חלקות.
מקום קסום וקדוש עבור ההינדים עם הטקסים והמנהגים שלהם של צבע ריחות הקטורת לראות לחלוטין

סביבה שלווה וחיובית.
מקום חובה לבקר במאוריציוס, מושלם לסשן מדיטציה. וגם, אתה יכול להביא לחם ופירות להאכיל את הדגים, החתולים והקופים.

מְצוּיָן! חבל לא לבקר בו, במיוחד שהמיקום נגיש מאוד! עבורי זו הייתה חוויה מיוחדת שלא ציפיתי לה, הביקור נתן לי אנרגיה טובה מאוד! אני חושב שזה אפילו יותר יפה במהלך העלייה לרגל!

הבעיה היחידה היא הקופים, הקפידו לא לסחוב שום דבר בידיים. הם יחשבו שזה אוכל. המקומיים כן מאכילים אותם, אז הם מצפים לאוכל.

קוד לבוש: חשוב לכבד את הנורמות והכללים כגון איסור עישון, אסור ללבוש בגדי חוף

הקשר להודו

גנגה טלאו והגראנד באסין שניהם זהים ונקראים גם גנגה טאלב. הגנגה הוא הנהר המפורסם ביותר בהודו בו עולי רגל מתרחצים לריפוי זיהומים פנימיים ולמען רוח חיובית וקדושה. הוא נקרא על שם האלה ההינדית גנגה ו- Talao פירושו טאלאב מאגר מים. זהו אגם קדוש שנמצא בגובה של כ-1800 רגל מעל האוקיינוס ​​ההודי ורק 2 ק"מ מזרחית ללה פטרין, הוא אחד מאתרי העלייה לרגל ההינדיים המשמעותיים ביותר מחוץ להודו. הוא ממוקם באזור הררי מבודד במחוז סוואנה, עמוק בלב מאוריציוס, ונחשב למקום הקדוש ביותר במאוריציוס. אתה יכול למצוא את מקדשי גאנש, קאלי והאנומן באזור קדוש זה. הפסל הגדול ביותר של לורד מהדב והאלה פרוואטי הוא נקודת המשיכה המרכזית ביותר. אתה יכול ליהנות מהמזמורים של מנטרות סנסקריט וזה מרגיע את נשמתך הפנימית.

"גרנד בסין" (Grand Basin)
"גרנד בסין" (Grand Basin)

לחזור למשהו ספציפי?

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

דילוג לתוכן