גן חיות קטן במאוריציוס – La Vanille Nature Park

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במאוריציוס ללא עלות השאירו פרטים👇

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מאוריציוס

אחד היתרונות הבולטים במאוריציוס הוא העובדה שמדובר ביעד נהדר, שמתאים לכל הגילאים. אז, נכון. חופים מרהיבים ומים בצבע טורקיז הם גולת הכותרת של האי, אבל יש במאוריציוס מגוון רחב מאד של אפשרויות למבקרים בה, ואפילו גם למשפחות. גן החיות La Vanille Nature Park הוא בדיוק אחת מהן. זוהי הזדמנות נפלאה (ולא רק לצעירים שבחבורה) לפגוש מקרוב בעלי חיים מקומיים ונוספים וליהנות מהרפתקה של פעם בחיים.

ברוכים הבאים לגן החיות

ביקור בגן החיות לה וניל יאפשר לכם לגלות, בעת החופשה שלכם על האי היפה, את החי ואת הצומח המאפיינים את מאוריציוס וכן את האיים השכנים. בצל עצי דק ובמבוק ענקיים תוכלו לצפות בבעלי החיים שבשמורה, בתניני הנילוס, בצלופחים, באיגואנות ובצבים המגיעים ממדקסקר ומאיי סיישל. בלה וניל תתוודעו לאוסף של בעלי חיים שנכחדו במאוריציוס ובאיים שמסביב, כמו ציפור הדודו וציפור הפיל של מדגסקר. תקבלו הזדמנות ללמוד גם על חרקים ששוכנים בפארק עצמו ותוכלו לראות אוסף נדיר של מינים ממקומות שונים ברחבי העולם.

בעת ביקורכם בגן החיות המקסים הזה תוכלו אפילו לטעום משהו קצת יוצא דופן – בשר תנין. במסעדת Le Crocodile Affame מוגשת לסועדים מנת בשר תנין מיוחדת, ובעיקר עבור אוכלים הרפתקנות. תוכלו כמובן גם למצוא בה מנות פשוטות יותר, אך טעימות במיוחד, המגיעות הישר מהמטבח המקומי הנפלא.

La Vanille Nature Park
La Vanille Nature Park

גלו את לה וניל

הפארק משתרע על פני שטח של 35 דונם והוא נמצא בדרום מאוריציוס. בשמורה הזו, שנוצרה בשנת 1985, יש את המושבה הגדולה ביותר של צבים בשבי בעולם. הוא ביתם של 1,000 צבים, כולל צב דומינו, שהוא הצב המבוגר ביותר בעולם וגם אחד הגדולים שבהם. לה וניל הוא גם ביתם של 2000 תניני הנילוס, שניתן לצפות בהם בשלבים שונים של גדילתם.

הביקור שלכם בגן החיות לא מסתיים כאן. הפארק מכיל גם חיות רבות אחרות שתוכלו לראות, כמו קופים, עטלפים, צבאים, שממיות, חזירי בר, קרפיונים ועוד. החרקים הם אחת האטרקציות המרכזיות של הפארק. זהו המקום שבו מאוחסנת עבודתו של ז'אק סידלצקי, עם אוסף של 23,000 מינים של חרקים, כולל חיפושיות, פרפרים וחרקים אחרים מכל הצורות והצבעים. באוסף יש כמה דגימות נדירות של חרקים מרהיבים, שחלקם נכחדו.

נכס חשוב נוסף בפארק הוא מוזיאון המאובנים. שם תוכלו לראות מקרוב שלדים ממינים שונים של בעלי חיים שאפיינו את האי וגם כאלה שמספרים לא מעט על ההיסטוריה של היונקים הימיים.

להזמנת סיור בגן החיות, לחצו כאן

שאלות ותשובות על גן החיות La Vanille Nature Park

המקום פתוח למבקרים מדי יום, מהשעה 08:30 בבוקר ועד 17:30 (כניסה אחרונה בשעה 17:00).

הביקור בגן החיות מתאים לכל הגילאים, לרבות ילדים קטנים. ישנן פעילויות שונות, מותאמות, והזדמנות לראות מקרוב מבחר של בעלי חיים.

ניתן להסתובב במקום באופן חופשי, עצמאי, או להצטרף לסיור מודרך שאותו יש להזמין מראש.

מומלץ מאד להגיע אל הפארק עם נעליים מתאימות ונוחות, להביא קרם הגנה וגם קרם דוחה יתושים ולא לשכוח מים לשתייה.

לחזור למשהו ספציפי?

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

דילוג לתוכן