סים מקומי

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במאוריציוס ללא עלות השאירו פרטים👇

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מאוריציוס

במאוריציוס יש שתי חברות סלולר עיקריות, Emtel ו My.t. מיי טי יקרים הרבה יותר לסלולרי ולכן נשמיט אותם מהדיון.
לאמטל יש בדוכני השירות שלהם סים קארד pre paid שעולה 100 רופי ומגיע עם חבילת דאטה של 3 ג'יגה בייט ליום, למשך שבוע, ובנוסף טעון ב87 רופי לשיחות וsms – התכנית שנקראת 'Weekly 21' בתמונה למטה. למי שנשאר כאן יותר משבוע – אחרי שבוע ניתן לשלוח sms לחידוש למספר 8284 בעלות של 82 רופי (מתוך ה87 שהוטענו על הכרטיס מראש אם לא נעשה בהם שימוש לשיחות / הודעות), יש להקליד "sub 82" (בלי המירכאות) והחבילה תתחדש לשבוע נוסף.
למי ש3 ג'יגה ביום לא מספיק לו ניתן להפעיל חבילה של 5 ג'יגה ביום למשך שבוע בשליחת sms בו כתוב "sub 119", לשם כך תצטרכו יתרה מספקת בכרטיס שכאמור מגיע טעון ב87 רופי כך שאם רוצים את החבילה המוגדלת אפשר להטעין בסכום נוסף בעת קניית הכרטיס, או מאוחר יותר מאד בקלות דרך האתר emtel.com
בנוסף יש גם חבילות יומיות וחודשיות, הנפוצות שבהן מופיעות בתמונה המצורפת, את הרשימה המלאה אפשר למצוא באתר של אמטל.

שימו לב שכשקונים כרטיס סים בסניפי הדואר הם מנפחים את המחיר, בין אם בתוספת עמלה ובין אם בלדחוף לכם דברים שאתם לא צריכים כמו חבילת שיחות מקומית או חבילת sms מקומית – וותרו על זה ובקשו את התכנית Weekly 21, כמעט אף אחד במאוריציוס לא מתקשר בקו רגיל, כולם מתקשרים בשיחות ווטסאפ כי חוסכים על חבילת הדקות שלהם. אז אין לכם צורך בשיחות רגילות חוץ מלמלון נניח לקו נייח, כל השאר יענו לכם תמיד לשיחת ווטסאפ.
ייתכן מאד שבדואר יתעקשו שאין להם למכור לכם את החבילה הזו ויתעקשו שהחבילה המינימלית עולה סביב 500 רופי – אם באתם לשבוע, ובעיקר אם אתם בלי רכב, שווה לקנות בשדה התעופה בסניף הדואר ולחסוך לעצמכם את הטרטור להגיע לדוכן של אמטל… רק וודאו עם המוכרת שהסים אכן מוטען בתכנית השבועית Weekly 21, ואם לא – שילחו ממנו sms למספר 8284 בכיתוב "sub 82" להפעלת התכנית. אם אתם עם רכב ובמיוחד אם ליותר משבוע, אולי החיסכון שווה קפיצה לדוכן מכירה של אמטל, יהיו דוכן או חנות של אמטל בכל מרכז קניות מרכזי.

בשדה התעופה יש שני מוכרים רשמיים של אמטל, האחד זה סניף הדואר – ביציאה מאולם קבלת הפנים לפנות ימינה, ללכת לאורך הבניין עד דלת הכניסה, להכנס ולפנות ימינה ותגיעו לסניף דואר קטן. מוכר נוסף של אמטל זה סוכנות השכרת הרכב ABC במתחם של חברות השכרת הרכבים.

מאת: מורן – הישראלית שגרה במאוריציוס

לחזור למשהו ספציפי?

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

דילוג לתוכן