לה מורן – טיול זריחה מודרך

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במאוריציוס ללא עלות השאירו פרטים👇

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מאוריציוס

קח את התשוקה שלך לטיולים לשלב הבא במעלה הר Le Morne Brabant. תהנו ממדריך מנוסה ותיהנו מהנופים הפנורמיים המרשימים של ים האזמרגד של מאוריציוס וההרים מוריקים מהפסגה.

לכו במעלה הר Le Morne Brabant, אחת האטרקציות הפופולריות ביותר במאוריציוס ואתר מורשת עולמית של אונסק"ו בהובלת מטפס מוסמך כמדריך שלכם בסיור זה בקבוצה קטנה.

פגשו את המדריך שלכם בחוף גלישת עפיפונים Le Morne לתדרוך בטיחות לפני שאתם הולכים לכניסה של ההר. הקטע הראשון של הטיול יהיה דרך יער הגשם השופע. הקפידו לפקוח עין אחר הציפורים והצמחים האנדמיים הפנומנליים והנדירים.

צפו בזריחה המוזהבת והקשיבו לציוץ הציפורים כשאתם מטפסים במעלה ארבעת קטעי הטיפוס של ההר. לאורך הדרך, המדריך שלכם יספר לכם סיפורים היסטוריים על העבר של מאוריציוס, ועל משמעותו של ההר החשוב הזה.

עצרו בנקודת התצפית המפורסמת Trochetia Boutoniona, הקרויה על שם הפרח הלאומי של האי, לכמה חטיפים בריאים. קחו רגע להתפעל מהנופים הפנורמיים עוצרי הנשימה המקיפים אתכם.

לאחר מכן, הגיעו לפסגה שגובהה 470 מטר ונסו לא לתת ללסת שלכם לרדת נמוך מדי כשאתם רואים את היופי האינטנסיבי והטבע שמאוריציוס כל כך מפורסמת בו.

לחזור למשהו ספציפי?

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

דילוג לתוכן