מאוריציוס בנובמבר

לקבלת ייעוץ בתכנון החופשה במאוריציוס ללא עלות השאירו פרטים👇

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

הרשמו לקבלת מידע על מאוריציוס

כפי שידוע כבר לכל, מאוריציוס נפלאה בכל עונה וגם במהלך חודש נובמבר. בתקופה זו, רגע לפני העונה הרטובה והעלייה בכמות המשקעים, אפשר לנצל את הימים היותר יבשים לשלל של פעילויות מים וחוף וגם טיולים רגליים בטבע. יחד עם זאת, חשוב לזכור שמבחינת כמות המשקעים מתחילה עלייה ומדי פעם צפויים גשמים. מסיבה זו חשוב לדאוג לבדוק מראש את תנאי מזג האוויר באותם ימים של טיול וגם להצטייד במטרייה, ליתר ביטחון.

מזג האוויר במאוריציוס בחודש נובמבר

אם אתם נופשים במאוריציוס, ולא משנה באיזה חודש ובאיזו עונה, תוכלו ליהנות ממזג אוויר חם כל השנה הודות למיקומה באוקיינוס ההודי, מול החוף הדרום מזרחי של יבשת אפריקה. מזג אוויר טרופי נוח ונעים, לרוב, הוא המאפיין הבולט של מאוריציוס, ובייחוד במהלך חודש נובמבר. הטמפרטורות תמיד גבוהות, אבל כמות הגשם משתנה במהלך השנה. העונה הרטובה מתחילה בסוף נובמבר ונמשכת עד אפריל, כך שניתן לצפות שכמות הגשם בחודש זה תתגבר ככל שהחודש עובר. רוחות מנשבות יתרמו לתחושת הקרירות על החוף למרות שלרוב חם שם יותר מאשר בפנים הארץ. בחודש נובמבר תקבלו את מזג האוויר החם והיבש ביותר בצפון ובמערב בגלל המחסה שמספקים ההרים של מאוריציוס.

ממוצע הטמפרטורה במהלך נובמבר עומד על 29 מעלות, כאשר הערבים נשארים נעימים וחמים עם 20 מעלות. טמפרטורת הים היא 25 מעלות וזה נהדר לשחייה. הלחות היא מתונה. יש 66 מ"מ של גשם במשך 12 ימים ואפשר לצפות ל-13 שעות של אור יום עם 8 שעות של שמש. חשוב להשתמש בקרם הגנה בשל קרני UV גבוהות והשמש שוקעת, בחודש זה, בסביבות השעה 18:30 לפנות ערב.

שאלות ותשובות על מאוריציוס במהלך נובמבר

אם אתם אוהבים את החום ופחות את ההמונים, החודשים הטובים ביותר לבקר במאוריציוס הם בין נובמבר לאפריל. רק אל תשכחו לקחת אתכם מטרייה וקרם הגנה מפני השמש. אם מזג אוויר נוח יותר הם משהו שאתם מחפשים, חכו לחודשי החורף.

ממוצע הטמפרטורות במאוריציוס במהלך חודש נובמבר הוא בסביבות 29 מעלות בשעות היום, כאשר שעות הערב קרירות ונעימות יותר והטמפרטורה בהן עשויה להגיע ל-20 מעלות בממוצע. טמפרטורת הים היא בסביבות 25 מעלות וזה נהדר לשחייה, בעוד שהלחות מתונה. יש בנובמבר 66 מ"מ של גשם במשך 12 ימים ואפשר לצפות ל-13 שעות של אור יום עם שמונה שעות של שמש בכל יום.

אם אתם מצפים למחירים זולים מאד, צאו לחופשה במאוריציוס במהלך הקיץ של חצי הכדור הצפוני. יולי ואוגוסט, למשל, נופלים בדיוק בעונת החורף של מאוריציוס והם תקופה קרירה יותר בשנה עם טמפרטורה ממוצע של 24 מעלות. נובמבר, לעומת זאת, הוא חודש חם והוא תחילתה של עונת הקיץ, מה שאומר עלייה במחירים וגם בביקור ובתפוסה במקומות הלינה השונים.

לחזור למשהו ספציפי?

מלונות

כרטיסים

טיפים חשובים

דילוג לתוכן